Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 1Klepp  992 54 
 
1Ole Morten Austvoll LundeKlasse Eldre Rekrutt24917
2Ivar UelandKlasse Veteran 65 år25017
3Kjell Strand HovlandKlasse 52457
4Rasmus LøbergKlasse 524813
ReserveBjørn A. JerstadKlasse Veteran 73 år24915
ReserveLine RødlandKlasse Junior24916
ReserveTrond Inge RødlandKlasse 52429
ReserveTore RødlandKlasse 524210
 2Søgne  991 65 
 
1Harald EnglundKlasse Veteran 73 år25020
2Caroline Finnestad LundKlasse Eldre Rekrutt25022
3Peter SørliKlasse 52437
4Tor Harald LundKlasse 524816
ReserveMagne LorentzenKlasse 22437
ReserveOle Oskar OrmestadKlasse Junior24514
ReserveArnfinn BakkevollKlasse 52419
ReserveMette Elisabeth FinnestadKlasse 524212
 3Høland/Bjørkelangen  989 52 
 
1Sander FleischmannKlasse Junior24817
2Petter Å. NordbyKlasse Junior24915
3Daniel SørliKlasse 52467
4Magnus BjerkeKlasse 524613
ReserveOla SnortheimKlasse Veteran 55 år2438
ReserveDina Marki MorttjernetKlasse Junior2446
ReserveSimon Kolstad ClaussenKlasse 52437
ReserveThomas BråthenKlasse 52437
 4Time  989 52 
 
1Hannah JohansenKlasse Junior24815
2Sivert SkårKlasse Veteran 65 år24815
3Anette Thingbø SundnesKlasse 524612
4Linn Christine VatlandKlasse 524710
ReserveEgil TimeKlasse Veteran 55 år2439
ReserveTerje HøylandKlasse Veteran 55 år24310
ReserveBaste SudmannKlasse 524111
ReserveOlav FuglestadKlasse 524512
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 5Løiten  987 51 
 
1Ola Strand NystuenKlasse Rekrutt24913
2Åge SætreKlasse Veteran 65 år24916
3Dag LienKlasse 52448
4Sindre NordvikKlasse 524514
ReserveBørge LundbyKlasse Veteran 55 år2428
ReserveOle Anders SjøliKlasse Eldre Rekrutt24612
ReserveIngeborg LundbyKlasse 52428
ReserveSverre M FrøshaugKlasse 52436
 6Jondalen  986 62 
 
1Arne MathisenKlasse Veteran 65 år24920
2Nora MidtgardKlasse Junior25015
3Kim-André Aannestad LundKlasse 524313
4Rune AlbjerkKlasse 524414
ReserveSander Årskog VikhagenKlasse Junior24713
ReserveHans Erik RuaKlasse Veteran 73 år24816
ReserveLene GilenKlasse 42407
ReserveKatrine Aannestad LundKlasse 52428
 7Os  986 47 
 
1Adelheid Røttingen MøllerKlasse Eldre Rekrutt24817
2Sofie EvensenKlasse Junior24917
3Amalie EvensenKlasse 52444
4Arild RøysethKlasse 52459
ReserveSofia DaleKlasse Eldre Rekrutt24813
ReserveMaren EvensenKlasse Eldre Rekrutt24815
ReserveRolv LekvenKlasse 52336
ReserveRagnhild Eide UreKlasse 42374
 8Hardanger  985 60 
 
1Johannes Skaar BakkeKlasse Veteran 73 år24917
2Arne BergeKlasse Veteran 65 år25018
3Harald BrekkeKlasse 524211
4Trine FlotveKlasse 524414
ReserveSteinar VikKlasse Veteran 65 år24915
ReserveAsbjørn HestadKlasse Veteran 73 år24916
ReserveMagne LysenKlasse 52399
ReserveDag SkårKlasse 52428
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 9Hovet og Hol  985 54 
 
1Torbjørn BryøenKlasse Veteran 65 år24914
2Martin Knutsmoen SørlieKlasse Eldre Rekrutt24915
3Arild BrodahlKlasse 524313
4Stian BogarKlasse 524412
ReserveErik SøndrolKlasse Eldre Rekrutt2438
ReserveOdd Harald ÅmellemKlasse Veteran 65 år24822
ReserveMarit HefteKlasse 524010
ReserveReidar Martin Bogar SørlieKlasse 524110
 10Blaker  985 54 
 
1Thorbjørn AndresenKlasse Veteran 73 år24921
2Håkon Foss MathisenKlasse Eldre Rekrutt25017
3Hege JødahlKlasse 524210
4Lars JødahlKlasse 52446
ReserveKåre LundKlasse Veteran 73 år24916
ReserveErik JødahlKlasse Veteran 73 år24917
ReserveSteinar RudseterKlasse 524112
ReserveVebjørn BergKlasse 524210
 11Bodø Østre  985 37 
 
1Tor Robert JohansenKlasse Veteran 73 år24912
2Magnus Ramstad YslandKlasse Rekrutt24913
3Arnt Erik AuneKlasse 52425
4Jan Erik AasheimKlasse 52457
ReserveCarina YslandKlasse Junior24210
ReserveBård PedersenKlasse Veteran 55 år2449
ReserveKarl Gunnar StrømKlasse 42366
ReserveIngvill TobiassenKlasse 52378
 12Engesetdal/Skodje  984 61 
 
1Teodor Klokset LillengKlasse Rekrutt24915
2Andreas ValdeKlasse Eldre Rekrutt25022
3Karina StetteKlasse 424111
4Trine Ramsvik StetteKlasse 524413
ReserveOle Petter KloksetKlasse Veteran 73 år24612
ReserveErik Færøy FlemKlasse 32302
ReserveSiv Hege Saltnes KloksetKlasse 42313
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 13Oslo Østre  984 47 
 
1Arne GrøttingKlasse Veteran 55 år24710
2Amalie Mortensen TorbalKlasse Rekrutt24715
3Kurt Eirik BekkevoldKlasse 524510
4Nils Thomas ValandKlasse 524512
ReserveHans O KveliKlasse Veteran 55 år2436
ReserveStein HeggenKlasse Veteran 55 år24510
ReserveHelge NorbergKlasse 524410
ReserveKim Andre KorsmoKlasse 424412
 14Byneset  983 53 
 
1Niklaus HaugrønningKlasse Veteran 65 år24914
2Oddvar FrengenKlasse Veteran 73 år25020
3Karl-Henrik Lund BrinchKlasse 52397
4Håkon RognstadKlasse 524512
ReserveHans Erling ØienKlasse 52373
ReservePaal JohansenKlasse 52385
 15Sunndal  983 51 
 
1Signe Eggestøl HusbyKlasse Eldre Rekrutt24714
2Ane Bjerkaas NisjaKlasse Junior25020
3Marte Bjerkaas NisjaKlasse 52438
4Leif GravemKlasse 52439
ReserveArnfinn KamsvågKlasse Veteran 65 år24215
ReserveLudvik GravemKlasse Veteran 73 år24615
ReserveOlav GravemKlasse 42398
ReserveTerje NisjaKlasse 524110
 16Stavanger  983 50 
 
1Kristin Øglænd HåheimKlasse Eldre Rekrutt24716
2Emil K. LilledalKlasse Eldre Rekrutt25019
3Jostein LassenKlasse 52437
4Vidar VorlandKlasse 52438
ReserveHenrik JansenKlasse Eldre Rekrutt24612
ReserveFinn Christian Strunck GundersenKlasse Junior24612
ReserveKristoffer SomaKlasse 52426
ReserveMarie AsbjørnsenKlasse 42427
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 17Lunde  982 50 
 
1Rolf KittilsenKlasse Veteran 73 år24916
2Henrik DorholtKlasse Eldre Rekrutt25022
3Runar TveitoKlasse 52416
4Jørand AasKlasse 52426
ReserveMaja DorholtKlasse Eldre Rekrutt24813
ReserveDaniel KittilsenKlasse Junior24916
ReserveAndreas VibetoKlasse 42332
ReserveOle DorholtKlasse 52395
 18Jordet og Tenaasen  982 47 
 
1Gunnar SkjæretKlasse Veteran 73 år24916
2Robin NymoenKlasse Eldre Rekrutt25019
3Lars LindKlasse 52406
4Jan-Eivind SkjæretKlasse 52436
ReserveMartin OttershagenKlasse Veteran 73 år24712
ReserveAleksander MyrheimKlasse Eldre Rekrutt24816
ReserveBjørn LindKlasse 52359
 19Moss og Våler  982 46 
 
1Marius BakkenKlasse Junior24910
2Guro Sørnskog KarlsenKlasse Eldre Rekrutt25017
3Silje Jeanett HolterKlasse 42419
4Kine Gjerstad EideKlasse 524210
ReserveSindre Engeli KanestrømKlasse Junior24810
ReserveTonje Wehn ØdegårdKlasse Junior24816
 20Rissa  982 45 
 
1Sondre TrøenKlasse Rekrutt24813
2Knut BjerveKlasse Veteran 73 år24915
3Tore BybergKlasse 52396
4Tore VeieKlasse 524611
ReserveSander LangsæterKlasse Eldre Rekrutt24612
ReserveErik BaugeKlasse Junior24712
ReserveJan Ove SollieKlasse 42359
ReserveThomas Bakøy SundeKlasse 52365
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 21Ringebu og Fåvang  981 55 
 
1Marius SveipeKlasse Junior25019
2Cecilie FossmoKlasse Junior25019
3Linn Hege BakkenKlasse 523811
4Arne FossmoKlasse 52436
ReserveKnut Ola SkogenKlasse Eldre Rekrutt24711
ReserveEirin Hovde ÅmodtKlasse Eldre Rekrutt25016
ReserveTore Åsly KampenKlasse 42338
ReserveAnton RudlandKlasse 52387
 22Flikka  981 50 
 
1Ingvill FlikkaKlasse Eldre Rekrutt25017
2Øyvind LilledrangeKlasse Veteran 65 år25020
3Christopher HaddalKlasse 52406
4Wenke BlienKlasse 52417
ReserveLilliane DybvikKlasse Eldre Rekrutt24918
ReserveMartias FlikkaKlasse Junior24919
ReserveDagfinn BirkelandKlasse 32296
ReserveIngve FlikkaKlasse 52305
 23Froland  981 46 
 
1Magne RikeKlasse Veteran 73 år24813
2Mathias OlsenKlasse Eldre Rekrutt25016
3Kai Egil BerntsenKlasse 424010
4Fredrik Ås OrerødKlasse 52437
ReserveNils HaugaasKlasse Veteran 65 år24812
ReserveSander Emil ÅnonsenKlasse Eldre Rekrutt24813
ReserveThor-Olav LauvrakKlasse 423110
ReserveYngvar RønningenKlasse 32334
 24Lismarken  981 44 
 
1Sivert Arnestad EdvardsenKlasse Eldre Rekrutt24815
2Agnes ChristophersenKlasse Eldre Rekrutt2499
3Jon Inge VestbyKlasse 524010
4Matheas AmbKlasse 524410
ReserveSander HarildstadKlasse Junior24610
ReserveAmund Wardberg HøibyKlasse Junior24713
ReserveOdd Arild StenstuenKlasse 523311
ReserveArne Erik ChristophersenKlasse 52397
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 25Oppedal/Brekke  981 38 
 
1Bjørnar VikKlasse Veteran 65 år2489
2Christian Hjartholm SolheimKlasse Junior24913
3Arild WergelandKlasse 42399
4Lars Elling HaugsværKlasse 52457
ReserveLena Marie HaugsværKlasse Rekrutt24612
ReserveElina ØsterbøKlasse Eldre Rekrutt24613
ReserveRunar Haugsdal AsheimKlasse 42325
ReserveOddlaug Ellingsen ÅrskaugKlasse 42395
 26Tingelstad  980 52 
 
1Finn Olav NordliKlasse Veteran 65 år24616
2Oddvar TangenKlasse Veteran 73 år24915
3Øyvind Solbrekken FlatlaKlasse 52428
4Erland ØdegårdKlasse 524313
ReserveKarl Emil GrinaKlasse Veteran 55 år24611
ReserveOddvar StaxrudKlasse Veteran 55 år24612
ReserveJoakim DahlKlasse 423810
ReserveHans Framstad SkaareKlasse 52398
 27Ski  980 49 
 
1Mathilde Kindem SundsaasenKlasse Eldre Rekrutt24816
2Ivar LiseterKlasse Veteran 73 år25019
3Inga MørckKlasse 42409
4Kari MørckKlasse 52425
ReserveJakob GleditschKlasse Eldre Rekrutt24810
ReserveOdin Williksen AfdalKlasse Eldre Rekrutt24812
ReserveHalvor MørckKlasse 42305
ReserveErik WikKlasse 42334
 28Drangedal  980 45 
 
1Jan Vidar LundtveitKlasse Veteran 55 år24711
2Arne PalerudKlasse Veteran 65 år24814
3Jan Kåre MolandKlasse 52418
4Taran Cecilie BjørnsenKlasse 424412
ReserveEirik Tørnes VrålstadKlasse Junior2458
ReserveLine Merete Juva VrålstadKlasse 224511
ReserveGeir Ove TufteKlasse 42374
ReserveAnja Karine BjørnsenKlasse 52376
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 29Stange og Romedal  980 44 
 
1Hanne Rytterager OliversenKlasse Junior24712
2Terje HågensenKlasse Veteran 65 år24814
3Øystein JohnsenKlasse 524211
4Lise FaldbakkenKlasse 52437
ReserveJon Ola EidKlasse 12465
ReserveHedda Elisabeth GjerstadKlasse Junior24612
ReserveFride Berg StanderholenKlasse 42365
ReserveKjetil Andre OliversenKlasse 52379
 30Lom og Skjåk  980 41 
 
1Kjell Arne JøingsliKlasse Veteran 55 år2459
2Edvard HaugenKlasse Eldre Rekrutt24915
3Gudbrand MoKlasse 52397
4Tor Gaute JøingsliKlasse 524710
ReserveStine Beathe TeigenKlasse 12447
ReserveBrage André LundKlasse Eldre Rekrutt24410
 31Råde  980 38 
 
1Lars Erik Holstad LillengKlasse 12428
2Simen Ek BrombachKlasse Junior24715
3Thomas KrågtorpKlasse 52447
4Pål Øyvind ØrmenKlasse 52478
ReserveGiske Bach ØrmenKlasse 52426
ReserveOle Alexander UndhjemKlasse 524210
 32Nord-Odal  979 57 
 
1Oda FlikkerudKlasse Junior24820
2Magnus ØstmodalenKlasse Eldre Rekrutt24918
3Jenny Tovseth VatneKlasse 52419
4Rune Vandevjen OlsenKlasse 524110
ReserveIngvild FlikkerudKlasse Eldre Rekrutt2447
ReserveJens Olav LindbergKlasse Junior24812
ReserveEline Tovseth VatneKlasse 52378
ReserveLars-Ola N. RustadKlasse 42387
 33Jondal  979 50 
 
1Nils LotheKlasse Veteran 73 år24817
2Sverre KrutnesKlasse Veteran 65 år24917
3Bjarne SollesnesKlasse 52387
4Liv SollesnesKlasse 52449
ReserveLars Ketil FærevågKlasse Veteran 73 år24813
ReserveTorleif StorhaugKlasse Veteran 73 år24815
ReserveMarius Solheim WikaneKlasse 42342
ReserveBjørnar WikaneKlasse 52383
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 34Sørskogbygda  979 50 
 
1Jørgen SvensbergetKlasse Rekrutt24611
2Markus LauritzenKlasse Eldre Rekrutt25017
3Anders NedgårdenKlasse 523710
4Marius MellembakkenKlasse 524612
ReserveAnn Tove LauritzenKlasse 12456
ReserveIda Andreassen BergKlasse Junior24516
ReserveSigrid Indrebø HaakonsenKlasse 32022
 35Åsane/Hordvik  979 48 
 
1Ivar SeimKlasse Veteran 73 år24814
2Jostein HaukåsKlasse Veteran 65 år24915
3Njål Stian BørdalKlasse 52408
4Atalie PedersenKlasse 524211
ReserveOddbjørn LekvenKlasse Veteran 73 år2489
ReserveKjell BorgeKlasse Veteran 73 år24812
ReserveLise Margrethe RindeKlasse 52396
ReserveØyvind LønningKlasse 52404
 36Imenes  979 44 
 
1Michelle HaugenKlasse 224511
2Kristian StorenesKlasse Junior2469
3Geir Atle MetveitKlasse 524410
4Anders Edvin GusdalKlasse 524414
ReserveVemund Kristoffer PaulKlasse Eldre Rekrutt24311
ReserveAnders MetveitKlasse Veteran 55 år24312
ReserveSindre TunheimKlasse 52407
ReserveKjetil jr. IglandKlasse 42417
 37Lånke  978 58 
 
1Johanne StørsethKlasse Rekrutt24717
2Madelen MjøsundKlasse Eldre Rekrutt24922
3Kai-Aleksander KristiansenKlasse 423910
4Roger StørsethKlasse 52439
ReserveBenjamin KarlsenKlasse Rekrutt2468
ReserveJon ErtsgårdKlasse Veteran 65 år24714
ReserveKari SkulbørstadKlasse 32274
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 38Skjelstadmark  978 53 
 
1May Ingrid RaaenKlasse Eldre Rekrutt25014
2Tobias RaaenKlasse Eldre Rekrutt25021
3Hallstein RaaenKlasse 423710
4Geir RaaenKlasse 42418
ReserveAndrea Meldal MoenKlasse Eldre Rekrutt24916
ReserveEirin RaaenKlasse Eldre Rekrutt24918
ReserveSvein BulandKlasse 42315
ReserveStig Arve KlefsåsKlasse 32346
 39Sem  978 48 
 
1Stein RuiKlasse Veteran 55 år24610
2Sven IdlandKlasse Veteran 65 år25014
3Ragnar FlaatnesKlasse 524012
4Jeanette Hegg DuestadKlasse 524212
ReserveSverre FevangKlasse Veteran 73 år23811
ReserveHarald Anton DøvleKlasse Veteran 73 år2427
ReserveRoar HavsteinKlasse 32328
ReserveEmilie HagetKlasse 42355
 40Lyngdal  978 45 
 
1Petter Marius OmlandKlasse 12459
2Harald JensenKlasse Veteran 73 år25017
3Steinar SkolandKlasse 52397
4Odd Arne BrekneKlasse 524412
ReserveTomine Spilde HoveKlasse Rekrutt2395
ReserveReidar LohndalKlasse Veteran 55 år2396
ReserveMorten DraglandKlasse 32388
ReserveMay Elin FrøylandKlasse 523810
 41Stord  978 43 
 
1Lauritz Ø BjellandKlasse Eldre Rekrutt24910
2Tuva EskelandKlasse Eldre Rekrutt24916
3Anders Walde MikkelsonKlasse 52399
4Heine NesKlasse 52418
ReserveOddvard RommetveitKlasse Veteran 73 år24513
ReserveNora Aadland FlatåsKlasse Rekrutt2478
ReserveKnut-Ove EidsnesKlasse 42388
ReserveArne EngevikKlasse 52394
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 42Viken (opland)  978 38 
 
1Madelen Solberg NyborgKlasse Eldre Rekrutt2499
2Tuva BakkeKlasse Eldre Rekrutt25013
3Øyvind BratliKlasse 42359
4Ole Martin EnghKlasse 52447
ReserveAurora BratliKlasse Rekrutt24513
ReserveMarkus HenriksenKlasse Eldre Rekrutt24610
ReserveDag Harald VasveenKlasse 32291
ReserveStian SolhaugKlasse 42353
 43Fredrikstad  977 50 
 
1Jenny Olsen EkKlasse Eldre Rekrutt25016
2Julie Paulsen JohannessenKlasse Junior25018
3Veronica SandtangenKlasse 52376
4Ketil NæssKlasse 524010
ReserveMia-Louise RyenKlasse Rekrutt24411
ReserveIver Ileby IversenKlasse Junior24612
ReserveHans Øyvind KvilesjøKlasse 523410
ReserveØyvind JohannessenKlasse 52375
 44Urskog  977 48 
 
1Simen BlaksethKlasse Eldre Rekrutt24815
2Sindre Johann HaneborgKlasse Eldre Rekrutt24919
3Jan Terje TrættebergKlasse 52397
4Ola Fjuk-HerjeKlasse 52417
ReserveJohan AndresenKlasse Veteran 55 år2448
ReserveMikael MartinsenKlasse Rekrutt24511
ReserveØyvind HaugenKlasse 523611
ReserveTrine GromsrudKlasse 42377
 45Geilo  977 42 
 
1Vegard AuveKlasse Junior24612
2Mikkel BruslettoKlasse Eldre Rekrutt24916
3Vidar AuveKlasse 52384
4Terje SvartebergKlasse 524410
ReserveNikolai B. KronstadKlasse Junior23611
ReserveOlav GrostølenKlasse 224311
ReserveJon Ola Høydahl GrostølenKlasse 32314
ReserveAnn Iren RønningsgrindKlasse 42335
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 46Tynset  977 41 
 
1Eline WestumKlasse Junior2478
2Emma Olea EideKlasse Eldre Rekrutt25017
3Adrian AasegaardKlasse 42405
4Torgeir GranengKlasse 524011
ReserveGeir Håkon NystuenKlasse Veteran 55 år24314
ReserveJulie ØstgårdKlasse Eldre Rekrutt24612
ReserveEinar WestumKlasse 52376
ReserveBritt NestebyKlasse 52386
 47Styrvoll  977 39 
 
1Ole Jørgen NæssKlasse 22437
2Martin BerganKlasse Junior24510
3Andreas Hustuft AadneKlasse 52428
4Hans Kristian WearKlasse 524714
ReserveIngebjørg NakjemKlasse Rekrutt2427
ReserveAnnemarte SteinsholtKlasse Rekrutt2428
ReserveAudun HellenesKlasse 42409
ReserveOle Jørgen SolliKlasse 524111
 48Rælingen  977 39 
 
1Edvin Ulberget JuvstadKlasse Junior24511
2Lisa ØrbeckKlasse Junior24711
3Jan Ole SkotterudKlasse 524110
4Kristina OlsenKlasse 42447
ReserveMads Fjerdingby KorsvikenKlasse Junior2448
ReserveJørn OlsenKlasse Veteran 55 år2449
ReserveMarianne StigenKlasse 52397
ReserveHalvor Thrane SvendsenKlasse 52408
 49Alta  977 34 
 
1Nathalie J. LosvarKlasse Junior2478
2Birgitte OpgårdKlasse Junior24915
3Bente Nina Bårdgard JakobsenKlasse 42404
4Vegard HauganKlasse 52417
ReserveLars Daniel IsaksenKlasse Veteran 55 år2362
ReserveLeif Olaf SimensenKlasse Veteran 65 år24613
ReserveVidar IsaksenKlasse 42306
ReserveArnulf LosvarKlasse 52369
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut:
  
Lagskyting Kvalifisering
 
25sk*
 50Leikanger  976 47 
 
1Emma Linneah Moen RindeKlasse Eldre Rekrutt2479
2Kristin HusumKlasse Eldre Rekrutt25017
3Svein Kåre FurreKlasse 52368
4Arnhild EikenKlasse 524313
ReserveSigbjørn Njøs EikelandKlasse Eldre Rekrutt24610
ReserveSølve Njøs EikelandKlasse Junior24611
ReserveOliver Karelius PrøvenKlasse 42327
ReserveEivind YttriKlasse 42334
 På 100m skyter alle klasser 10 skudd liggende på 2 minutter.
På 200m skyter alle klasser ett grunnlag på 3 minutter.
 
LS 2019 Evje09.08.201916:01:11
Skrevet ut: